Вже багато років Центр дистанційної освіти організовує освітній процес за заочно – дистанційною формою навчання із різних спеціальностей: 012 Дошкільна освіта; 013 Початкова освіта; 014 Середня освіта; 053 Психологія; 011 Освітні, педагогічні науки і т.д. Ми плідно співпрацюємо з факультетами УДУ імені Михайла Драгоманова і спільно з колегами щороку збільшуємо для своїх вступників вибір спеільностей, тому в нас ви можете знайти багато цікавого.

Навчання відбувається на основі навчальних планів заочної форми. Кожен наш студент отримує довідку – виклик на сесію для оплачуваної відпустки за місцем роботи та має моживість відідувати заняття онлайн згідно розкладу.

Працівники Центру дистанційної освіти створюють максимаьно комфортні умови для здобувачів освіти та використовують індивідуальний підхід до кожного, тому вчитись в нас спокійно і цікаво, а ми завжди на зв'язку.

Освітній процес реалізується шляхом використання технологій дистанційного навчання.  У дистанційному режимі студенти:

• прослуховують лекції, настановчі заняття;
  • працюють з науковою та навчально – методичною літературою, електронними посібниками;
  • виконують практичні завдання та поточне тестування;
  • створюють авторські (творчі) проекти;
  • беруть участь у тематичних форумах.

Освітній процес здійснюється у таких формах:

теоретична підготовка (навчальні заняття, консультації);

• практична підготовка;
  • самостійна робота;
  • контрольні заходи.

Зазначені вище форми реалізуються з використанням засобів інформаційно – комунікаційних технологій (Internet, електронна пошта, чат, форум, відео-конференція тощо).

Переваги заочно – дистанційної форми навчання

• державні ціни;
  • провідні освітні технології;
  • гнучкий графік консультацій, мобільність, якість;
  • навчання без відриву від основного виду діяльності;
  • ми завжди на зв‘язку!!!

Також студенти Центру дистанційної освіти беруть активну участь у міжнародних, всеукраїнських, університетських наукових конференціях, круглих столах, отримують сертифікати учасників, активно залучаються до написання статей у наукових збірниках, співпрацюють з науково-дослідними лабораторіями кафедри та професорсько-викладацьким складом щодо консультування з вирішення практичних питань.