Післядипломна дистанційна освіта
 

Інститут неперервної освіти Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова пропонує найзручнішу і найдоступнішу форму здобуття освіти в одному з найпрестижніших університетів України. Це ідеальне рішення для тих, хто віддає перевагу сучасним інформаційним технологіям в освіті та цінує свій час.

Дистанційне навчання в нашому Інституті дає слухачам  можливість цілодобового доступу до навчальних матеріалів, постійну підтримку й консультації викладачів та методистів, on-line відеолекції, віртуальні тренажери та інші технологічні рішення для забезпечення ефективного процесу навчання

Післядипломна дистанційна форма навчання - це цілеспрямований процес передачі і засвоєння знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, яка вже має вищу освіту, що відбувається за відповідними педагогічними та інформаційними технологіями.

Дистанцiйне навчання — це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю викладачiв та слухачів на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами у iнформацiйній мережi.

 

Післядипломна дистанційна освіта проводиться за такими напрямами:

Курси підвищення кваліфікації:

Перепідготовка фахівців:

 

moodle