ЛІЦЕНЗІЯ НА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ серія АЕ №527854 та акредитація відповідних програм підготовки фахівців (Постанова КМУ України № 800 "Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників" від 21 серпня 2019 р., п. 24)

 

    Освітній проєкт професійного розвитку сучасного учителя, викладача, студента, учня та усіх бажаючих. Гнучке змішане навчання передбачає проведення занять у формі вебінарів, тренінгів, відеолекцій, вечорів, фестивалів, конкурсів, постійних групових та індивідуальних консультацій тощо, як на платформі Google Meet в середовищі навчально-методичної підтримки Moodle, так і в очній формі в регіонах України та за рубежем на базі університетів-партнерів. Вчимо на кращих традиціях українського мистецтва у співпраці з Національним академічним хором імені Григорія Верьовки, Національним ансамблем танцю імені Павла Вірського, акторами провідних українських театрів, художниками та ін.

              Навчання здійснюється за популярними для слухачів напрямами у трьох студіях:

  1. Студія Терапія творчістю (Expressive art therapy)
  2. Студія музичного мистецтва
  3. Студія образотворчого мистецтва

     Терміни навчання за вибором слухачів. Одноденний тренінг (6 годин, вартість 150 грн), дводенний (15 годин, вартість 250 грн), короткий курс (30 годин, вартість 550 грн; 60 годин, вартість 1000 грн), повний курс (150-180 годин, 1500 – 3500 грн). По закінченню навчання на основі проведеного оцінювання сформованості програмних компетентностей і випускової роботи (для слухачів курсів) видається сертифікат державного зразка про підвищення кваліфікації (для учасників короткотривалих тренінгів) та свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації (для слухачів курсів).

                    Для участі у роботі школи необхідно до 15 жовтня 2020 року:

– заповнити on-line заявку на сайті Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;

– здійснити оплату навчання за такими банківськими реквізитами: 

Призначення платежу: ННІНО, підвищення кваліфікації (П.І.П. слухача)

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

01030, м. Київ, вул. Пирогова, 9

Рахунок отримувача UA348201720313291001201013601

Назва установи банку: ДКСУ

Код отримувача 02125295

– надіслати відскановану (сфотографовану) квитанцію про сплату за навчання (назва файлу має бути підписана відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції та має містити у другій частині слово «Квитанція» (наприклад, Васильєв О.С._Квитанція) на номер 098-927-48-48, @npunnino (Viber, Telegram)

 Контакти: м. Київ, вул. Пирогова, 9, ауд. 105 (станція метро «Університет»), моб. 098-927-48-48, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Студія Терапія творчістю

strogal t yАвтор – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та історії музики Інституту мистецтв імені А.Т. Авдієвського – Строгаль Тетяна Юріївна – арт-терапевт, музикотерапевт, тренер, науковець, практичний психолог, лектор.

«Музикотерапія – мистецтво релаксу» (сертифікат про підвищення кваліфікації на 6 годин).

Техніки музичної терапії, з якими Ви познайомитесь – ефективні, рентабельні та легкі для засвоєння і самостійного повторення. Це дає змогу повертатись до них за потреби та самостійно працювати над власним повноцінним психологічним відновленням, знімати стрес та підвищувати рівень психологічної культури; попередити емоційне вигорання та дадуть поштовх для подальшого самовдосконалення у цікавому світі музичної терапії.

Майстер-клас:«Пластичне інтонування: практика інтермодального підходу» (сертифікат про підвищення кваліфікації на 6 годин)

Про що будемо говорити:

Метод пластичного інтонування як синтез слухання та виконання.

Вивільнення емоційно-моторного компоненту сприйняття у студентів у вчителів, студентів, музикантів через різні види мистецької діяльності.

«Інноваційні техніки в освіті: тренінг «Зірка почуттів» в роботі з учнями підліткового віку» (сертифікат про підвищення кваліфікації на 15 годин).

Тренінг спрямований на роботу з почуттєвою сферою.

Розберемо, як працювати з підлітковою агресією через техніки терапії творчістю, проведемо діагностику почуттів в житті людини, попрацюємо над усвідомленими та неусвідомленими почуттями. Розширимо спектр почуттів, виведемо їх на новий рівень усвідомлення.

Для психологів: через проживання можливість розширити свій методичний арсенал у роботі з почуттями.

Для педагогів: можливість опанувати технікою для попередження емоційного вигорання.

Для всіх: розвиток емоційного досвіду, підвищення рівня психокультури.

Творче застосування технік expressive art therapy в освітньому просторі (сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин)

Предметом курсу є техніки expressive art therapy, які можливо застосовувати в психолого-педагогічному просторі з терапевтичною метою.

Мета та завдання: ознайомити учасників курсу із сучасними дослідженнями в області ExAT в освітньому просторі, методами та формами роботи.

Музикотерапія в освітньому просторі (сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин – базовий курс, 60 годин – поглиблений курс)

Змістовий модуль 1 Історія музичної терапії, традиційні та інноваційні техніки в галузі освіти. Змістовий модуль ІІ Діагностика та корекція емоційних та поведінкових порушень в роботі музикотерапевта. МТ як допоміжний чинник у навчанні.

Змістовий модуль ІІІ Застосування музикотерапії в роботі з різними суб’єктами освітнього процесу.

Повний курс «Терапія творчістю: від теорії до практики» (150 годин для вчителів, 180 годин для викладачів).

Повний курс, який дозволяє познайомитись з усіма напрямками терапії творчістю та отримати великий набір технік для практичного застосування.

Курс складається з 3-х модулів:

  1. Психотерапія засобами мистецтва (50 годин)
  2. Сучасні техніки арт-терапії (50 годин)
  3. Музична терапія в освітньому просторі (50 годин)

Всі учасники курсу на практиці відчують всю силу мистецтва, оскільки техніки терапії творчістю апробують на собі.