Відкрита лекція «ТРТ як клінічна інтервенція у психіатричному сеттінгу»

Інститут коучінгу і психотерапії BioSoft

спільно з

кафедрою освіти дорослих Навчально-наукового інституту неперервної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова

запрошують 31.01.2020 року на 17:00 в ауд. 103 ННІНО на

безкоштовну відкриту лекцію викладача професійної навчальної програми з

ТРТ ProfDMT BIOSOFT Mary Coaten (GB)

«ТРТ як клінічна інтервенція у психіатричному сеттінгу»

Ця лекція буде цікавою для:

• танцювально-рухових психотерапевтів;
  • психологів, психотерапевтів різних напрямків та лікарів;
  • тих, хто цікавиться темою впливу творчості та мистецтва на духовне та фізичне здоров’я.
Адреса:
м. Київ, вул. Пирогова, 9 (м. Університет)
каб. 103 Навчально-наукового інституту неперервної освіти
тел. (044) 234-77-47

Надаємо короткий вступ на тему розладів психотичного спектру та сучасних досліджень у цій галузі (шизофренія, біполярні розлади та медикаментозно індукований психоз). Останнім часом ці розлади найчастіше розглядаються як симптом важкого ментального дистресу. В лекції акцентовано увагу на тілесних переживаннях та ролі травми у розладах психотичного спектра.

Надалі ми розглянемо поточну психіатричну практику в системі охорони психічного здоров'я для дорослих, медикаментозне лікування, когнітивно-поведінкову терапію під час психозів та психосоціальні підходи. Після цього ми проаналізуємо останні дослідження, які підкреслюють важливість розуміння важкого ментального дистресу з погляду тілесного підходу, зокрема травми. У цих дослідженнях була доведена важливість тілесно-орієнтованих інтервенцій, зокрема танцювально-рухова терапія як клінічна інтервенція під час психозів.

На завершення ми акцентуємо увагу на ТДК - підходах, що використовуються під час роботи з розладами психотичного спектра. Використаємо матеріали докторської дисертації М. Коутен, яка називається «Танцювально-рухова терапія в невідкладної психіатричної допомоги дорослим. Дослідження змішаними методами. (Dance Movement Psychotherapy in acute adult psychiatry:A Mixed Methods Study)».

P.S. Мері Коуту, PhD, MA DMP – танцювально-руховий психотерапевт, що працює у Великобританії, в South West Yorkshire Partnership NHS Foundation Trust у закритому та відкритому психіатричному відділеннях. Проводила дослідження в Durham University (Centre for Medical Humanities / School of Medicine Pharmacy and Health), вивчала вплив ТДТ в гострій психіатрії з особливим інтересом до тілесного підходу в роботі з психозом.

Your IP: 46.229.168.139
Server Time: 2020-02-24 11:30:22