Тренінг «Формування компетентностей учнів НУШ в інформаційному суспільстві»

openday1912-2
Навчально-науковий інститут неперервної освіти впроваджує нові форми підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників. Цьому сприяє і запровадження Кабінетом Міністрів України з 1 січня 2020 р.   системи вибору учителем місця і форми підвищення кваліфікації, тобто системи "гроші йдуть за вчителем".

Навчально-науковий інститут неперервної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова провів 07 грудня 2019 року безкоштовний одноденний тренінг для вчителів присвячений дню відкритих дверей «Формування компетентностей учнів НУШ в інформаційному суспільстві».

Тематика 6-годинного тренінгу для педагогічних працівників закладів освіти «Формування компетентностей учнів НУШ в інформаційному суспільстві»:
1. Основи фінансової грамотності для учнів. Автономія ЗЗСО (ст.викл. Манжула Є.В.)
2. Використання електронних освітніх ресурсів у навчальному процесі (доцент Кухар Л.О.)
3. Технології інклюзивної освіти (професор Шульженко Д.І.)
4. Інтегрований підхід в навчанні в контексті НУШ (доцент Телецька Л.І.)
5. Навчання ментальної арифметики на основі навчально-розвивального курсу Індиго (Юнесс К.О.)
6. Педагогічні технології розвитку особистості дітей в процесі оволодіння мистецтвом (докторант, доцент. Ходунова В.Л.)

По закінченню тренінгу учасники заходу отримали сертифікати відповідного зразка, за якими учителі будуть проходити атестацію відповідно Постанови КМУ 800 від 21 серпня 2019 р.

openday1912-1

egpt1-1.jpg