primcom16
   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   

Конференції  

   

Навчально-науковий інститут перепідготовки, підвищення кваліфікації та доуніверситетської підготовки

Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

ОГОЛОШУЄ

набір на 2022/2023 н.р. до магістратури

без вступних іспитів на базі вищої освіти (диплом магістра, спеціаліста або бакалавра за будь-якою іншою спеціальністю)

Галузь знань – Освіта / Педагогіка

Форма навчання – заочна

Подання копій документів і вступ також може здійснюються

дистанційно за мотиваційним листом

Термін навчання - 1 рік 10 місяців

за спеціальностями:

  • 011. Освітні, педагогічні науки. Освітньо-професійна програма - Освітні вимірювання і моніторинг якості освіти. Кваліфікація – Керівник центру із стандартизації, сертифікації та якості освіти. Професіонал з розвитку персоналу. Викладач вищого навчального закладу.

          Вартість навчання – денна форма навчання – 19800 грн/рік,

заочна - 15 300 грн /рік

  • 014. Середня освіта (Українська мова і література). Кваліфікація – магістр освіти (українська мова і література), викладач української мови і літератури, вчитель зарубіжної літератури.

          Вартість навчання – 18 300 грн / рік

  • 014.03. Середня освіта (Історія). Кваліфікація – магістр освіти (історія), викладач історії закладу вищої освіти, вчитель історії та суспільствознавства закладу загальної середньої освіти або магістр освіти (історія), викладач історії закладу вищої освіти, вчитель історії закладу загальної середньої освіти, екскурсознавець.

Вартість навчання – 18 300 грн / рік

  • 032. Історія та археологія. Кваліфікація – магістр історії та археології, археолог, викладач вищого навчального закладу.

          Вартість навчання – 18 300 грн / рік

  • 012. Дошкільна освіта. Кваліфікація – магістр дошкільної освіти, вихователь закладу дошкільної освіти, інспектор з дошкільного виховання, гувернер.

          Вартість навчання – 16 200 грн / рік

  • 013. Початкова освіта. Кваліфікація – магістр початкової освіти.

          Вартість навчання – 18 300 грн / рік

  • 014. Середня освіта (Інформатика). Кваліфікація – магістр закладів вищої освіти і закладів загальної середньої освіти, викладач інформатики, вчитель інформатики.

          Вартість навчання – 18000 грн / рік

По закінченню навчання випускники отримують диплом Європейського зразка і додаток до нього, що визнаються в світі.

Кращі наукові школи сприятимуть Вашому

професійному зростанню!

Нами забезпечується:

  • навчання за інноваційними освітніми програмами відповідно до стандартів ЄС;
  • сучасний рівень модернізованого освітнього середовища з професорсько-викладацьким складом, що налічує авторів шкільних підручників і навчальних посібників для закладів освіти усіх рівнів, розробників інноваційних методик навчання, експертів МОН України, міжнародних експертів, фахівців в галузі освітніх вимірювань та моніторингу якості освіти тощо;
  • якісний аудіо- та відеоконтент, мультимедійний супровід освітнього процесу за гнучкою системою на базі відкритого інтегрованого освітнього середовища з інтелектуальним додатком для організації самоосвітньої діяльності студента (ВІОС); передбачено 2 - 3 оплачувані відпустки в рік терміном 10 - 15 днів для навчання з відривом від виробництва.

         

          Контакти:

          моб. (050) 604 – 47 – 74      (098) 927 – 48 - 48

          (044) 239 – 30 – 97

          (044) 288 – 25 – 58

          E-mail: ippk@npu.edu.ua

          Реєстрація на сайті: ippk.npu.edu.ua (через пошту gmail)

Прийом документів з 16 по 23 серпня 2022 р. за адресою: м. Київ  вул. Пирогова 9, (метро «Університет»), центральний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова, ауд. 105.

Для дистанційного вступу з 1 серпня 2022 р. необхідно створити власний електронний кабінет на сайті університету.

wiki 20

З 8 березня по 8 квітня 2020 року пройшла глобальна кампанія WikiGap Challenge, метою якої є покращити висвітлення жінок у Вікіпедії. Вдруге переможцем цієї ініціативи став українець — вікіпедист, докторант (науковий консультант – доктор педагогічних наук, професор Сергієнко В.П.) НПУ імені М.П. Драгоманова, освітянин, член ГО «Вікімедіа Україна» Андрій Гриценко.

У рамках WikiGap Challenge Андрій започаткував 416 статей. Переважну більшість свого внеску він робив в українській Вікіпедії, але також писав й іншими мовами.

Як вважає переможець, «коли ви пишете статті до Вікіпедії, ви виконуєте роботу, яка потрібна багатьом, адже це найбільша енциклопедія людства і популярний ресурс для мільйонів інтернет-користувачів. Тож наповнювати Вікіпедію — це важлива соціальна та інтелектуальна місія».

Детальніше про WikiGap Challenge і внесок Андрія Гриценка: https://wikimediaukraine.wordpress.com/2020/04/27/wikigap-winner/

 

ksprof19-4

26 листопада 2019 року директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти Сергієнко В.П. та заступник директора з наукової та міжнародної діяльності Марченко Н.В. взяли участь у роботі круглого столу «Інновації в профорієнтації в Україні: виклики та рішення», який відбувався в рамках проекту Європейського фонду освіти за підтримки директорату професійної освіти Міністерства освіти та науки України.

Учасники круглого столу ознайомили міжнародного експерта пані Ангелу Андреа з потребами ринку праці та тенденціями розвитку профорієнтації в Україні, представили власні напрацювання, поділилися досвідом та планами подальшого розвитку.

sem1119-1

31 жовтня о 9.30 в Софіївсько-Борщагівському навчально-виховному комплексі "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" с. Софіївська Борщагівка, провулок Шкільний 1, відбувся семінар «Модернізація змісту, форм і методів управлінської діяльності керівників навчальних закладів, які працюють в умовах автономії».

У проведенні семінару прийняли участь співробітники та слухачі курсів підвищення кваліфікації Навчально-наукового інституту неперервної освіти.

1443700433 1412325788 teacher-dayЗавдяки вашій невтомній праці твориться Людина, здійснюються відкриття, з’являються все нові і нові технології. Ви є першими провідниками до знань та фундаторами особистості.

Тож нехай кожен ваш день буде наповнений посмішками, квітами, правильними відповідями і відмінними оцінками учнів та студентів, вашими творчими ідеями і яскравими талантами, мудрістю і натхненням, радістю і любов’ю, душевним спокоєм і щастям!

З повагою, дирекція Навчально-наукового інституту неперервної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова
1755 жовтня закінчила навчання група підвищення кваліфікації вчителів загальноосвітніх дисциплін за галузями: природнича, соціальна і здоров'язбережувальна, історична, мистецька.
Вітаємо випускників!

IMG 2542Викладачі, які прибули на навчання з різних куточків України, отримали в ННІНО необхідні знання, підвищили кваліфікацію, обмінялися власним досвідом та насолодилися прогулянками Києвом, відвідали Оперний театр, поринули в багатовікову історію нашої столиці.

IMG 2657Закінчилося навчання в групі підвищення кваліфікації вчителів за галузями: українська мова, українська література, російська мова та зарубіжна література.
Вітаємо!

Проведено конкурс грантів на дослідження у Пряшевському університеті (Словаччина) в рамках Національної стипендіальної програми Словацька Республіка для дослідження / викладання / мистецького перебування в Словаччині (National Scholarship Programme of the Slovak Republic). Серед 32 претендентів на місце вибороли цей грант заслужений працівник освіти України, доктор педагогічних наук, професор, директор ННІНО Сергієнко Володимир Петрович та докторант кафедри освіти дорослих, кандидат педагогічних наук, доцент Ткаченко Світлана Петрівна на 1 місяць та на 3 місяці відповідно з проведенням досліджень у Prešovská univerzita v Prešove Fakulta humanitných a prírodnýchvied.
 
Вітаємо!
 

 20 грудня викладачі кафедри освіти дорослих факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації відвідали 
Центральний військовий шпиталь з різдвяними подарунками для воїнів АТО.
 Спілкування з мужніми, сильними Чоловіками нікого не залишили байдужими. Хай щастить їх родинам, низький уклін матерям, терпіння дружинам, миру нам всім, любові до кожного, мудрості у сприйнятті буденного, віри на краще!
   
© Навчально-науковий інститут неперервної освіти